576 228 706 [email protected]

NIE CZEKAJ I ZADZWOŃ PO DARMOWĄ WYCENĘ

SKUPUJEMY SAMOCHODY ZA GOTÓWKĘ

Chcesz sprzedać swoje auto za gotówkę? Zadzwoń po darmową wycenę a już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej usłyszysz kwotę jaką jesteśmy w stanie zaoferować za twój pojazd. Możesz też skorzystać z formularza i załączyć kilka zdjęć pojazdu a my odpowiemy w przeciągu godziny!

J

SKUP AUT UŻYWANYCH

Oferujemy możliwość sprzedaży pojazdu, który, ma już za sobą swoje najlepsze lata. Nasz skup aut wyróżnia się darmową wyceną oraz atrakcyjnymi cenami, które są najlepsze w całym województwie. Kupujemy samochody używane bez względu na ich stan techniczny i wypłacamy gotówkę bezpośrednio do ręki.

SKUP AUT USZKODZONYCH

Skupujemy samochody powypadkowe i uszkodzone za gotówkę, proponując konkurencyjne ceny. Nasza usługa obejmuje darowy transport niesprawnego auta przy pomocy lawety, która bezpiecznie przetransportuje je z miejsca wskazanego przez właściciela. Przed dokonaniem transakcji przeprowadzamy wycenę pojazdu, która może odbyć się na posesji klienta lub w miejscu zdarzenia.

NASZ SKUP AUT LIPNO

skup aut Lipno

Nasz skup samochodów Lipno to odpowiedź na potrzeby wszystkich tych, którzy chcą sprzedać swój samochód szybko, a zarazem korzystnie. Jesteś w tym gronie? W takim razie koniecznie skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

Odkupimy od Ciebie każde auto, niezależnie od jego stanu technicznego, marki, modelu i rocznika oraz liczby przejechanych kilometrów. U nas sprzedasz błyskawicznie w pełni sprawny samochód osobowy i dostawczy. Nasz zespół nie boi się jednak wyzwań, dlatego z chęcią odkupimy również auto powypadkowe i pojazd uszkodzony. Twój samochód nie może do nas dojechać? To również nie problem, gdyż posiadamy własną lawetę, którą możemy bezpiecznie przetransportować auto do miejsca sprzedaży.

Wystarczy tylko zadzwonić do naszego skupu aut Lipno, by poznać wstępną ofertę i przekonać się, że warto skorzystać właśnie z naszych usług. Nasz skup aut w Lipnie oferuje również w pełni darmową wycenę aut używanych, dokonywaną przez rzetelnego specjalistę. Nie doszukujemy się na siłę usterek i nie zaniżamy cen samochodów, by jak najwięcej zarobić. U nas możesz liczyć na błyskawiczne, a przede wszystkim uczciwe transakcje.

Potwierdzeniem tych słów jest również wypłata gotówki do ręki, tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Sprzedając pojazd w KomisDejv, nie musisz martwić się więc o formalności, transport, gotówkę, a nawet przygotowanie samochodu do prezentacji potencjalnym kupującym. Nie musisz też stać w kolejkach, bo samochody używane skupujemy w ciągu jednego dnia. Skontaktuj się więc z nami już teraz i sprzedaj auto szybko, sprawnie i za atrakcyjną stawkę!

NAJNOWSZE SAMOCHODY W NASZEJ OFERCIE

Honda Civic 1.6i Sport

Honda Civic 1.6i Sport

6 900 zł

DANE TECHNICZNE
 • Rok produkcji: 2004
 • Pojemność skokowa: 1590 cm3
 • Przebieg: 224 543 km
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Moc: 110 KM
Opel Astra III GTC 1.8 Cosmo

Opel Astra III GTC 1.8

15 000 zł

DANE TECHNICZNE
 • Rok produkcji: 2007
 • Przebieg: 265 000 km
 • Pojemność skokowa: 1796 cm3
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Moc: 140 KM
Volvo S90 T6 AWD

Volvo S90 T6 AWD

179 000 zł

DANE TECHNICZNE
 • Volvo S90 T6 AWD
 • Rok produkcji: 2019
 • Przebieg: 89 300 km
 • Pojemność skokowa: 1969 cm3
 • Rodzaj paliwa: Benzyna
 • Moc: 310 KM

Dlaczego warto sprzedać pojazd do naszego skupu samochodów w Lipnie? 

Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego działa wiele skupów aut osobowych, oferujących korzystną sprzedaż samochodu. Jednak tylko KomisDejv jest w stanie zaoferować właścicielom pojazdów tak wiele korzyści, płynących ze sprzedaży aut w każdym stanie technicznym.

Prowadzimy skup aut używanych nie tylko sprawnych, ale również uszkodzonych i powypadkowych. Stanowimy więc doskonałą alternatywę dla kasacji aut, zwłaszcza pod względem finansowym. Jesteśmy w stanie przyjmować samochody, których boi się konkurencja. Nie posiadamy również sztywnego cennika, a nasze oferty opierają się na indywidualnej, rzetelnej wycenie, dzięki której możesz pozbyć się pojazdu za stawkę, odzwierciedlającą jego realną wartość.

Zajmujemy się skupem pojazdów za gotówkę! Skontaktuj się z nami jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży swojego pojazdu – my zadbamy o resztę, począwszy od darmowej wyceny, przez dopełnienie wszelkich formalności aż po zapłatę gotówkę za każdy sprzedany u nas samochód.

skup samochodów wszystkich marek

Mieszkańcy Lipna polecają nasz skup samochodów! 

Ci, którzy zdecydowali się skorzystać z usług KomisDejv, polecają teraz naszą firmę swoim znajomym i rodzinie, a także wystawiają nam pozytywne opinie na różnych portalach i forach internetowych. Na taki sukces pracowaliśmy wiele lat, zachęcając mieszkańców Lipna i okolicy do skorzystania z naszych usług i oferując im cały szereg wymiernych korzyści!

Dziś możemy poszczycić się pozycją lidera w skupie pojazdów różnego rodzaju. Nasz skup aut używanych Lipno to odpowiedź na potrzeby posiadaczy aut powypadkowych, poleasingowych, anglików oraz wszystkich tych, na których czas odcisnął już swoje piętno. Jesteśmy firmą w pełni wypłacalną, mogącą zapewniać każdemu klientowi najwyższy standard usług.

Wybierz więc nasz skup aut w miejscowości Lipno i sprawdź, dlaczego warto sprzedać swój samochód właśnie u nas. Czekamy na Ciebie 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu, nie musisz więc nawet patrzyć na zegarek, by przyjechać do nas i szybko sprzedać swoje wysłużone auto z bagażem doświadczeń!

KONTAKT Z SKUPEM

Tel. 576 228 706

ADRES
Nad Torem 24
85-409 Bydgoszcz
NIP 5542521732
REGON 382308130
Tel. 576 228 706

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek: 8 – 18
Wtorek: 8 – 18
Środa: 8 – 18
Czwartek: 8 – 18
Piątek: 8 – 18
Sobota: 10 – 14
Niedziela: Zamknięte

  NAPISZ DO NAS!

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaniem zapytania do skupu aut. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AutoDave Martyna Prywinska z siedzibą ul. Nad Torem 16, 85-409 Bydgoszcz"



  Na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego działa coraz więcej skupów aut. To odpowiedź na potrzeby właścicieli samochodów w każdym stanie technicznym. Wiele z nich jest w stanie zapłacić gotówką za każdy samochód. Inne oferują natomiast usługi lawety, pomoc w dopełnieniu formalności oraz rzetelną, a przy tym w pełni darmową wycenę, dzięki której można sprzedać samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy za stawkę, odzwierciedlającą ich rzeczywistą wartość na wtórnym rynku motoryzacyjnym.

  Poszukując najlepszego rozwiązania, warto wybrać jednak skup, który łączy w sobie wyżej wymienione cechy. Tak działa np. skup aut za gotówkę Bydgoszcz. Jak sama nazwa wskazuje, można tutaj sprzedać samochód za gotówkę, korzystając jednocześnie z całego szeregu korzyści. Wśród nich można wymienić m.in. lawetę, którą posiada również auto skup Szubin. Dzięki niej możliwy jest transport niesprawnych aut, co z chęcią wykorzystują mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego.

  Skupowaniem pojazdów w każdym stanie technicznym zajmuje się również skup aut Grudziądz. Tutaj można sprzedać każdy samochód na korzystnych warunkach finansowych, a zbycie pojazdu odbywa się w ramach błyskawicznych transakcji. Szybką sprzedaż oferuje też skup samochodów w Koronowie. Na podstawie wieloletniego doświadczenia opracował on niezwykle atrakcyjną ofertę, z której z chęcią korzystają zarówno nowi, jak i stali klienci. 

  Odkąd działa skup aut uszkodzonych Rypin, wielu klientów straciły również lokalne firmy, oferujące złomowanie aut. Nic dziwnego, bowiem złomowanie pojazdów nie wiąże się z korzyściami finansowymi, a sprzedaż aut na złom pozwala jedynie pozbyć się zalegającego w garażu problemu. Doskonałą alternatywą dla złomowania samochodów jest również skup aut powypadkowych Gniewkowo. Tutaj sprzedawane są samochody, które uległy wypadkom, ale również auta w pełni sprawne, których właścicielom zależy na szybkiej sprzedaży.

  W skupach aut bardzo często wystarczy już tylko rozmowa telefoniczna czy wypełnienie formularza, by poznać wstępną ofertę. Tak jest w przypadku skupu pojazdów w Brodnicy. Na miejscu wystarczy dowód rejestracyjny, karta pojazdu i dowód tożsamości właściciela, by rozpocząć proces błyskawicznej sprzedaży. Nic dziwnego, że popularność skupów aut sukcesywnie wzrasta, a na taką formę sprzedaży decyduje się coraz więcej osób.